Chat 3D
Darmowa rejestracja
debug:

Wybierz twój wygląd

Mężczyzna
Mężczyzna
Kobieta
Kobieta
/Controls/Login/images/{gender}_white.png /Controls/Login/images/{gender}_asian.png /Controls/Login/images/{gender}_black.png /Controls/Login/images/{gender}_latin.png
 
 
 
 
/Controls/Login/images/{gender}{index:5}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:4}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:1}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:3}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:6}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:2}.png
 
 
 
 

Informacje logowania

Sprawdź sobie

Pobierz

Pobierz tajemnemiasto software 3D
Ładuję...
Reklama

Zasady postępowania w Tajemnym Mieście:

W Tajemnym Mieście rozmawiamy na ogólnym czacie tylko po polsku. Prosimy o dostosowanie się do tej reguły, inaczej byłoby chaotycznie.

Awatary, których nazwa się wyświetla na zielono (użytkownicy BASIC bez VIPa), mogą być dziećmi i niepełnoletnimi. Bez względu na to, co oni mówią o swoim wieku, ich wiek jeszcze nie został potwierdzony i trzeba ich traktować jak potencjonalnie nieletnich! Użytkownicy BASIC nie mają dostępu do "obszarów dla dorosłych" w TAJEMNYM MIEŚCIE.

Jak Ciebie nie stać na kupno VIP, proszę nie drecz innych pytaniami, czy mogą Tobie kupować, to jest bardzo niekulturalne i przeszkadza innym.

Traktuj innych awatarów w czat zawsze z szacunkiem i uprzejmością, wtedy Ciebie też będą szanować i respektować.

Pamiętaj: Przemóc, Narkotyki i rasistowskie uwagi są zabronione w wirtualnych światach i będą prawnie ścigane. Kiedy chcesz z kimś porozmawiać, to wyślij Twoje zdanie do lokalnego czatu. Kiedy chcesz się zwrócić do kogoś konkretnego to dodaj zawsze jego nazwę do zdania, w przeciwnym razie mogą nie wiedzieć kogo masz na myśli, i nie dostaniesz odpowiedzi. Każdy ma czasami zły humor. Ale nie wylewaj tych uczuć na inne awatary i ich użytkowników!

Kiedy przychodzi "nowy użytkownik", przypomnij sobie Twój pierwszy raz w Tajemnym Mieście. Na pewno Tobie też ktoś pomógł? Proszę zrobić to samo dla niego. Nikt Ci nie pomógł? To daj dobry przykład i zrób to lepiej niż inni wtedy. Może ten nowy użytkownik będzie Twoim przyjacielem :-)

Nigdy nie próbuj namówić kogoś do innego portalu! Jeśli Tobie się Tajemne Miasto nie podoba, nie musisz to ogłaszać, i nikt Ciebie tutaj nie trzyma siłą... Dotyczy to również nielegalne reklamy, tak jak publikowanie numerów 0900 lub ogłaszanie i rozpowszechnianie adresów URL innych stron.

Proszę uważaj, abyś nie usiadł na krześle, fotelu który jest już używany przez innego awatara - chyba że zostałeś do tego zaproszony. To samo dotyczy VIP pomieszczenia. Bez pytania nie mieszaj się do "sprawy" ani nie wejdź do prywatnej lokalizacji – to jest nieuprzejmie. Emotikony "Klęcząc" oraz "Uklęknij na ziemi pokornie" są emotikonami których używamy tylko w strefach 18+.

Proszę pamiętać, aby nie przebierać się w miejscach publicznych. Do tego celu mamy odpowiednie szatnie, gdzie można się przebrać nie przeszkadzając innym. Również prosimy nie chodzić na goło albo w bieliźnie w miejscach publicznych. Na to też mamy w Tajemnym Mieście miejsca z pasującą atmosferą.

Jedyny wyjątek: W czasie od 23:00 do 6:00 w dzielnicy czerwonych latarni i z nią związane kluby, kina itp. pobycie z gołym ciałem albo w przezroczystej bieliźnie jest dozwolone. Upewnij się, żeby się przed opuszczeniem tego obszaru całkowicie ubrać!

Policja oraz Teamy w Tajemny Mieście są Twoimi przyjaciółmi i pomocnikami. Możesz się skontaktować z wszystkimi członkami zespołu, gdy masz wrażenie, że ktoś nie przestrzega tych zasad. Niestety nie możemy pozwolić na dowolne zachowanie, gdyż dla dobra wszystkich użytkowników każdy musi przestrzegać regulaminu. W przypadku nie przestrzegania tych zasad, może zostać wykluczonym z Tajemnego Miasta poprzez administratora.

I najważniejsza zasada: Baw się dobrze!
Tajemne Miasto® 2021
PL-WWW-01