Chat 3D
Darmowa rejestracja
debug:

Wybierz twój wygląd

Mężczyzna
Mężczyzna
Kobieta
Kobieta
/Controls/Login/images/{gender}_white.png /Controls/Login/images/{gender}_asian.png /Controls/Login/images/{gender}_black.png /Controls/Login/images/{gender}_latin.png
 
 
 
 
/Controls/Login/images/{gender}{index:1}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:6}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:5}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:4}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:3}.png /Controls/Login/images/{gender}{index:2}.png
 
 
 
 

Informacje logowania

Sprawdź sobie

Pobierz

Pobierz tajemnemiasto software 3D
Ładuję...
Reklama
Co jest Nieruchomość/Zaby i jak to działa?

W Tajemne Miasto jest apartament, mieszkanie dla avatarów, zwanych także "Zaby".
Każdy mieszkaniec (VIP) ma taki apartament, można je przebudować albo stworzyć swoje własne wyposażenie mieszkania. Każdy ma w swoim mieszkaniu "prywatną sfere" i określa w profilu, kto albo kiedy może wchodzić i co może robić (zarządzanie prawami). Każdy mieszkaniec ma "narzędzie wyposażenia" i Edytor BSP do kolorowania ścian w swoim oprogramowaniu.

Jak mogę dostać jeden Zaby?

W twojej "Moje Tajemne Miasto" okolicy znajdziesz opis nieruchomości. To pokazuje wszystkie twoje apartamenty.

Jeśli nie masz apartamentu, możesz kliknąć poniżej na "Kliknij tutaj, do selekcji nieruchomości" guzik.

Aby dostać się do tego wyboru dostępnych nieruchomości. Wyszukaj sobie nieruchumiść i kliknij "Wynająć", jeśli ci się podoba.

Spójrz najpierw co ci się podoba zanim zdecydujesz się na jeden apartament! Klinij "Do oglądania". 

 
Jak mogę się dostać do mojego apartamentu?

Kiedy już wynająłeś mieszkanie, można w każdej chwili w menu Tajemne Miasto, wybierz opcję i kliknij "Przejdź do właściwości".Tak zostaniesz przeniesiony do twojego mieszkania.

Ponadto, pojawia się każda nieruchomości w "Menedżer nieruchomości"w twoim menu gry. Chcesz odwiedzić mieszkanie innego avatara, to kliknij jego nazwę albo na niego, prawym przyciskiem myszy i aktywój "idź do (nieruchomości)." Kiedy jego apartament jest otwarte dla zwiedzających, zostaniesz tam przeniesiony!

 
Jak mam płacić czynsz?

Jeśli się zakończy czas wolny za twój nowo wynajęty apartament, to będzie kosztować czynszu. Ten bezpłatny apartament który należy do VIP zostanie bezpłatny.

Czynsz jest zawsze obliczany w Rays i co tydzień dla każdego aktywnego apartamentu.

Jeśli nie zapłacisz czynszu, może apartament zostać w twojej własności, ale ty nie możesz wchodzić albo coś zmienić, innym będzie dostęp odmówiony.

Ty możesz zapłacić apartament do czterech tygodni wcześniej. Dowiesz się, że czynsz jest spóźniona, jeśli "Zaległy czynsz" w wykazie nieruchomości, pojawia się.

Do zapłaty zaległego czynszu lub do złożenia zaliczki, kliknij na apartament, w którym chcesz dokonać płatności i wybrać opcję "czynszu". Jeśli masz wystarczająco dużo Rays, czynsz zostanie zapłacony za jedny tydzień. Zauważ, że jeśli raz czynsz wynajęcia został podany, nie może być zwrócone, nawet jeśli nie był używany apartament.

Należy również zauważyć, że tylko jedna nieruchomość może stać w tym samym czasie na "Standard". To jest ta którą możesz odwiedzić, przebudować i inni mogą mieć dostęp. Jeśli posiadasz więcej niż jeden apartament, za co płacisz czynsz, to też w tym samym czasie może być tylko jeden apartament, gdzie dostęp jest. Ale pamiętaj, że czynsz będzie dla każdego z aktywnych apartament obliczony. Więc jeśli masz dwa apartamenty i płacisz zarówno czynsz w tydzień, to będzie też należny, nawet jest używany tylko jeden z dwóch apartamentów w tym tygodniu.

Ty możesz czynsz do czterech tygodni wcześniej wpłacić. Te czynsze są następnie w zamkniętym funduszu i nie ma możliwości Rays z powrotem dostać z tego funduszu. Każdy tydzień gdy czynsz jest opłatny fundusz przekazuje je automatycznie, bez konieczności robić niczego innego.

 

Jak zrobić zasady?

Ty możesz wszystkie zasady dla twojego apartament zrobić. Chcesz umożliwić odwiedzającym latać? Albo chcesz pozwolić się rozbierać? Chcesz prywatne miejsce dla siebie albo party? Wszystkie te zasady, możesz ty ustawić!

Wystarczy kliknąć na apartament w swoim profilu.

Wybierz opcję "Administracja"

Niektóre reguły domyślnie są dla ciebie ustawione, ale można je zmienić, dodać lub usunąć.

Aby zdefiniować proste zasady, zdecyduj po prostu, czy zasada powinna umożliwić działanie lub odmówić, n.p. pozwala odwiedzającym latać albo odmawia dostępu dla wszystkich.

Następnie należy wybrać grupę, która ma prawo stosować zasady, np. "Moje znajomi", "Moje ignorować", "Wszystkie"...

Teraz wybierz działania dla wybranych grup z menu i kliknij przycisk "Stwórz".

Ta Da! Nowe zasady dla twojego apartamentu są tworzone!

Jeśli chcesz stworzyć konkretną listę grup, to kliknij po prostu przycisk "Stwórz nową grupę" i nadaj grupie nazwę, np. "Najlepsze Znajomi", "Koledzy Pracownicy" itp. Następnie jest możliwość dodania nazwy avatara do listy.Może chcesz, aby wszystkie twoje "Najlepsze Przyjaciele" w twoim apartament mogli być nagi, albo wszyscy "Przyjaciele" latać, z podziałem na grupy, będzie to możliwe.

Może chcesz pomóc żeby skonfigurować twój apartament. Ty możesz stworzyć grupę i możesz ją "Projektanci" lub "Koledzy", nazwać, jeden lub więcej avatarów do tej grupy dodać i prawa do zamiany.

Jak mogę skonfigurować mój apartament?

Jest profesjonalny Art Team w Tajemne Miasto, który chętnie pomoże w wybudowaniu apartamentu według życzenia.

Jeśli chcesz twój apartament urządzić, albo chcesz się nauczyć profesjonalnej przebudowy, to korzystaj z narzędzia konfiguracji.

Narzędzie konfiguracji jest tylko wtedy dostępne, gdy jesteś w apartament (albo w apartament innego avatara, który przydzielił prawa przebudowania). Narzędzie konfiguracji jest okno, które otwiera się prawym górnym rogu ekranu w Tajemne Miasto. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób narzędzie działa, pisaliśmy instrukcje.


Jest ona dostępny pod następującym linkiem :: Instrukcja ustawienia właściwości:
  http://www.utherverse.com/PropEditorGuide/

Tajemne Miasto® 2021
PL-WWW-01